צרו קשר

    עמית, פולק, מטלון ושות׳

    בית APM, ראול ולנברג 18, בניין D, קומה 6,
    רמת החייל, תל אביב
    6971915, ישראל

    דרך חברון 101, בית הנציב,
    כניסה ב', קומה 3, ירושלים

    צרו קשר

    טל׳: +972-3-5689000
    פקס: +972-3-5689001
    דוא״ל: apm@apm.law
    facebook linkedin

    תחומי פעילות

    הייטק והון סיכון

    כללי
    שותפים
    צוות המחלקה
    חדשות ועדכונים

    "In addition to advising start-ups and VC funds, Amit, Pollak, Matalon & Co. has one of the leading practices for technology incubators".

    Legal 500, 2021 Edition

    "they are always updated regarding new legislation around the globe, so we can be prepared for our next challenges."

    Chambers & Partners, 2021 Edition

    קצב ההתפתחויות בעולם ההיי-טק לא נרגע. כל עסקה שנחתמת מביאה עמה אתגרים והזדמנויות מרובים, שלכל אחד ואחד מהם היבטים כלכליים ומשפטיים חשובים. חברות היי-טק וקרנות, והעומדים והעומדות בראשן, ניצבים מדי יום בפני שורה ארוכה של החלטות הנוגעות בתקציב, כוח אדם, פרטיות, בטחונות, רגולציה ועוד – כולן דורשות התעמקות, קפדנות וראייה אסטרטגית. לקוחות כאלה מחפשים ייעוץ משפטי מבוסס ידע וניסיון, והבנה עמוקה של זירת ההיי-טק המקומית והגלובלית.

    החדשנות של לקוחות מחלקת ההיי-טק של עמית פולק מטלון היא מנוע אמיתי לצמיחת המחלקה והצוות. הצמיחה האספוננציאלית של השוק והשל ההשקעות בתחום הביאה צמיחה דומה במחלקה, עד להפיכתה למחלקה המובילה בארץ בתחומי ההיי-טק בכלל, וקרנות ההיי-טק בפרט.

    לאורך השנים, המחלקה ייעצה לחברות בסדרי גודל שונים, בכל שלבי חייהן – מהרעיון הראשוני, דרך ההקמה ועד להפיכתן, בכמה מהמקרים, לחברות היי-טק מוביילות בתחומן. שיתוף הפעולה ההדוק עם מחלקת הקרנות מאפשר לצוות להעניק ללקחותיו ייעוץ מקיף גם בהיבטים המורכבים של גיוס הון, והגישה האינטרדיסציפלינרית של הפירמה כולה מציעה ללקוח מעטפת משפטית מלאה ותפורה לפי מידה, הכוללת גם היבטי מיסוי, ליטיגציה, דיני עבודה, תחרות ועוד.

    הקשרים הענפים של המשרד עם עולם ההשקעות וקרנות ההון סיכון מוסיף יתרון תחרותי משמעותי ללקוחות המחלקה, הזוכים לליווי משפטי ועסקי אסטרטגי, צופה פני עתיד ויצירתי. הניסיון שצבר צוות המחלקה בטיפול ובמימוש של עסקאות טק מורכבות וגדולות וההיכרות המעמיקה עם עולם היזמות הטכנולוגית על שלל היבטיו מוביל ליכולת מיטבית לזהות, לאחוז ולקחת חלק בהזדמנויות ולהוציא לפועל את החזון העסקי שלהם.

    שותפים מובילים

    יואב עציון

    טל׳: +972-3-5689095
    דוא״ל: Yoav@apm.law

    איאן רוסטובסקי

    טל׳: +972-3-5689070
    דוא״ל: Ianr@apm.law

    צוות המחלקה

    יונתן אלטמן

    טל׳: +972-3-5689010
    דוא״ל: Yonatan@apm.law

    אילת טורם

    טל׳: +972-3-5689030
    דוא״ל: Ayelett@apm.law

    מאיה יששכרוב

    טל׳: +972-3-5689030
    דוא״ל: Mayai@apm.law

    טל תירוש

    טל׳: +972-3-5689089
    דוא״ל: talt@apm.law

    אריאל פרנק

    טל׳: +972-3-5689080
    דוא״ל: Arielf@apm.law

    הילה שרייבמן

    טל׳: +972-73-2554953
    דוא״ל: hillas@apm.law

    עדי אל רום

    טל׳: +972-73-2554953
    דוא״ל: Adie@apm.law

    סטיבן ברק רוזן

    טל׳: +972-3-5689094
    דוא״ל: sbr@apm.law

    חגית פדהאל לוין

    טל׳: +972-3-5689053
    דוא״ל: Chagitp@apm.law

    עומר כרמל

    טל׳: +972-3-5689030
    דוא״ל: omerc@apm.law

    סהר פלד

    טל׳: +972-3-5689030
    דוא״ל: saharp@apm.law

    איתמר כהן

    טל׳: +972-73-2554953
    דוא״ל: itamarc@apm.law

    אפרת שפיזאיזן

    טל׳: +972-3-5689089
    דוא״ל: Efrats@apm.law

    רן כהן

    טל׳: +972-73-2554953
    דוא״ל: ranc@apm.law

    איתי נחתומי

    טל׳: +972-3-5689000
    דוא״ל: Itain@apm.law

    אסף ברוך

    טל׳: +972-3-5689000
    דוא״ל: bassaf@apm.law

    טל צרפתי דורון

    טל׳: +972-3-5689000
    דוא״ל: Talts@apm.law

    יוליה קניאזב

    טל׳: +972-3-5689000
    דוא״ל: Yuliak@apm.law

    אפרת כץ

    טל׳: +972-73-2554924
    דוא״ל: efratk@apm.law

    בן אדרי

    טל׳: +972-3-5689000
    דוא״ל: bene@apm.law

    גל יעקבי מאור

    טל׳: +972-3-5689000
    דוא״ל: galj@apm.law

    גל רזינובסקי

    טל׳: +972-3-5689000
    דוא״ל: galr@apm.law

    דניס גודייב

    טל׳: 03-5689000
    דוא״ל: Denisg@apm.law

    הילה כהן

    טל׳: +972-3-5689000
    דוא״ל: hilac@apm.law

    נדב סמוראי

    טל׳: +972-3-5689000
    דוא״ל: nadavs@apm.law

    נמרוד קרין

    טל׳: +972-3-5689000
    דוא״ל: NimrodK@apm.law

    קארין ליכטרמן

    טל׳: +972-3-5689000
    דוא״ל: Karinl@apm.law

    קובי וינקרץ

    טל׳: +972-3-5689000
    דוא״ל: Kobiv@apm.law

    קיאן שאהין

    טל׳: +972-3-5689000
    דוא״ל: keyans@apm.law

    שי תורג’מן

    טל׳: +972-3-5689000
    דוא״ל: ShaiT@apm.law